Diana van Hal - La Peche II

Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!
Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!Diana van Hal - La Peche II kopen? Bied vanaf 50!
  • Diana van Hal (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage231/300
Gesigneerde linosnede 231/300. Afkomstig van SBK. Intrigerend werk. Helaas overvol huis en moet dit wegdoen.  Diana van Hal heeft een eigen website.
Professioneel ingelijst. Conditie kunstwerk is prima, ingelijst met kunststof glas, dus in goede staat. Zwarte kunststof lijst is ook in goede staat.

Diana van Hal (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  caspelkunst15
0 verkochte items
53 cm
53 cm
46 cm
46 cm
Starttijd28-1-2021 om 15:26
Eindtijd11-2-2021 om 22:53
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland