Een mooie originele map met 7 etsen van de kunstenaar Dick Stolwijk 1931
5 van de etsen hebben de nummering 3 van 100
1 ets vermeld "proefdruk " Sombra, de stierenvechter, in prima staat.
1 ets is nr. 23 van 25 , de Mino Taurus.
Getiteld: " Espana" Seven Etchings.
Thema Spanje
Dick Stolwijk werd op 28 februari 1931 in Palembang geboren.
Hij volgde een kunstzinnige opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam en was leerling bij Henri Frédéric Boot.
Hij was als kunstenaar werkzaam in Palembang (voormalig Ned.-Indië), Haarlem, Deventer, Amsterdam maar ook op diverse plaatsen in de Caraïben en Zuid Amerika.
Als aquarellist, etser, fotograaf, illustrator, lithograaf, (pen)-tekenaar en schilder zijn van hem figuur-, insecten-, dier-, natuur-, mythologische-, publieks- en dans- voorstellingen, landschappen en stillevens bekend.
Ook denken we bij Dick Stolwijk aan boekillustraties en ex libris.