Jaartal | 1982 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 124 x 124 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot schilderij van Diederick van Kleef (1954), schilder, tekenaar en boekenmaker met een dadaïstische inslag. Opleiding Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem en Jan van Eyck te Maastricht. In Amsterdam had hij in zijn woonhuis aan het Sarphatipark zijn atelier, galerie, uitgeverij in kunstenaarsboeken en boekwinkel Sporadisch Antiquarisch. Woont en werkt inmiddels in Frankrijk.
1986 Koninklijke Prijs voor de Kunsten, ontvangen van Koningin Beatrix.
1989 Eervolle vermelding voor Best Verzorgde Boeken.
2019 Le Festival pluridisciplinaire Hors Pistes - Centre Pompidou
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Starttijd | 19-3-2022 om 17:15 |
Eindtijd | 2-4-2022 om 19:45 |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |