Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 - Verkocht

Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!Diego Rivera - 2 Ingelijste prenten t.g.v. zijn 100ste geboortedag in 1986 kopen? Bied vanaf 1!
  • Diego Rivera (1886-1957)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
  • 2 Prenten uit 1986 van de Mexicaansese kunstenaar Diego Rivera (1886-1957), uitgegeven ter gelegenheid van de 100ste geboortedag van deze grote kunstenaar:
    El Niño Del Taco” (‘De jongen met de taco’) en “Sueno De Los Pobres” (‘De droom van de armen’).
    De prenten zijn naar litho’s uit 1932 die weer zijn gemaakt naar fresco’s (muurschilderingen) die de kunstenaar maakte in Mexico.
    -Beide werken zijn drukgesigneerd en -gedateerd rechtsonder en zijn beiden ingelijst in een eenvoudige zwarte lijst met passe-partout en plexiglasplaat.
    -Afmetingen van elk werk: Lijst, 52 x 42 cm. Beeld, 39,5 x 29,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: Beide prenten hebben kreuk en “Sueno De Los Pobres” heeft 2 scheuren in het papier.
    Zie ook de foto’s.

    Diego Rivera (Guanajuato, 8 december 1886 – Mexico-Stad, 24 november 1957) was een Mexicaans muralist (wandschilder), aquarellist, lithograaf, beeldhouwer en schilder.

    -De 2 prenten kunnen afgehaald worden in Amsterdam.
    -De 2 prenten kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieBeschadigd
  • Beide prenten hebben kreuk en “Sueno De Los Pobres” heeft 2 scheuren in het papier.
    Zie ook de foto’s.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Diego Rivera (1886-1957)

Mexicaans Mexicaans

Geplaatst door  kunst_ikhebje
598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
42 cm
52 cm