Uit de collectie van een Belgische Verzamelaar verkopen we deze ets van een boerenschuur uit 1923. Genaamd Veteraan VII. Zie middenonder de ets. De ets is gesigneerd met Dirk Baksteen op de etsplaat midden boven. Als op de voorkant onder de ets met DB en op de achterkant van de ets met de handtekening van Baksteen. Er zijn maar een paar etsen gedrukt in deze derde staat, dit is het tweede exemplaar. De ets is in productie gegaan in waarschijnlijk de vierde staat en in een oplage van 75 exemplaren. Dus de kans op een uniek exemplaar. De ets is in een verzamelaarsmap gestoken, zodat deze goed bewaard zou blijven, zo stuur ik deze ook aan u op. Mocht u meer werken uit deze collectie willen bewonderen, dan kan dit als u kiest om de ets af te komen halen.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00