Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java

Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!Dirk Homberg - Landschap Rijstdrager Java kopen? Bied vanaf 75!
  • Dirk Homberg (1885-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen18.5 cm x 26 cm (h x b)
Lijst40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dick Homberg (1885-1952)
Ets Rijstdrager Java
Goede conditie

Zeer goede conditie

Dirk Homberg (1885-1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
45 cm
40 cm
26 cm
18.5 cm
Sluit binnenkort 23u 21m 48s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieROTTERDAM, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:21-09-2022 om 10:50
Eindtijd:30-09-2022 om 21:55