Dixy Boonstra - zonder titel

Dixy Boonstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Dixy Boonstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Dixy Boonstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Dixy Boonstra (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5
Fraaie ets van Dixy Boonstra (1949).  Prent op leeftijd, indruk is goed, maar de randen eromheen vertonen veel gebruik sporen, het  papier is egaal wat verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd. Er zit buiten de indruk om diverse ouderdom sporen.

Dixy Boonstra (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
57 cm
45 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:24
Eindtijd:27-08-2022 om 21:11
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland