Don Eddy - DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. - Verkocht

DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. kopen? Bied vanaf 97!
Grafiek (handgesigneerd)

DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. kopen? Bied vanaf 97!DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. kopen? Bied vanaf 97!DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. kopen? Bied vanaf 97!DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. kopen? Bied vanaf 97!DON EDDY. -Evening calls sad Anteros- Prachtige Giclee. Handgesigneerd. 2015. kopen? Bied vanaf 97!
  • Don Eddy (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

DON EDDY.

Dit is een zeer zeldzame glicee van een van zijn geschilderde drieluiken. ( Dit zijn dus geen foto 's )

Het originele schilderij was te koop, in New York, voor $ 54.000,-

Titel: Evening calls sad Anteros.

Materiaal: Giclee op handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 79 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 70 x 54 cm.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Jaar: 2015.

Oplage: 25 en enkele EA. Dit is een EA.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Door Post.nl, aangetekend en verzekerd. Met Track and Trace.  Nederland € 12,50.  Naar België  € 20,-

Deze fijnschilder is wereldberoemd om de combinaties en tegenstellingen, in zijn schilderijen, tot op een tiende millimeter nauwkeurig vast te leggen. Vaak is zijn werk niet van bijvoorbeeld foto’s te onderscheiden. Hij kan als geen ander een verband leggen tussen het verleden en het heden van gebouwen, bruggen en andere door de mens ontworpen objecten, in samenhang met de natuur.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland

Don Eddy (1944)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  char
0 verkochte items

ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland
Starttijd12-5-2018 om 9:28
Eindtijd18-5-2018 om 20:28