Doris Becke: Zeefdruk met fluoriserende verf. Toverborstels - Verkocht

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Doris Charlotte Becke (1940)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeefdruk van Doris Becke, op mooi dik papier.

Titel: Toverborstels
Jaartal: 1971
Afmetingen: 60cm x 45cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 20/40

Conditie: Zeer goed
het werk is in een goede conditie..

Garantie:

Informatie:

Doris Charlotte Becke (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:31-10-2011 om 10:53
Eindtijd:07-11-2011 om 10:53
hajo31
07 nov. / 09:25
€ 20