Doris Charlotte Becke - Doris Becke: Zeefdruk met fluoriserende verf. Toverborstels - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Doris Charlotte Becke (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeefdruk van Doris Becke, op mooi dik papier.

Titel: Toverborstels
Jaartal: 1971
Afmetingen: 60cm x 45cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 20/40

Conditie: Zeer goed
het werk is in een goede conditie..

Garantie:

Informatie:

Doris Charlotte Becke (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10015 verkochte items

Starttijd31-10-2011 om 10:53
Eindtijd7-11-2011 om 10:53