Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Doris Groeneveld (1938-2016) ontwikkelde zichzelf in de jaren zeventig tot kunstenaar. Hij vestigde zich in Bergen en zocht artistiek aansluiting bij de Bergense School. In 1976 sluit Doris zich aan bij Drukkerstroost, een grafisch genootschap dat 20 leden telde, die deel uitmaakten van het Kunstenaarscentrum Bergen. Onder hen: Noor Sternheim, Peter Bes, Nico van Stralen en Leentje Linders. Hij reisde over de hele wereld en werkte, met Bergen en omgeving als houvast, zijn reisindrukken uit in het atelier.
In zijn ‘West-Friese periode’ was hij jarenlang rusteloos op zoek naar de oerelementen in het landschap: Ruimte, licht, land en water en de grens daartussen.
De verzend- en administratiekosten bedragen €12,50
Conditie | Goed | ||
Is in goede staat | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 7-10-2020 om 12:39 |
Eindtijd | 20-10-2020 om 20:17 |