Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets - Verkocht

Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!Dorothea Braehler-Kuhnen - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Dorothea Braehler-Kuhnen (1906)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.8 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst51.4 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/15 e/a
Ets van Dorothea Braehler-Kuhnen, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood. Ingelijst in aluminium lijst achter passe-partout.

Verzending 9 euro, aangetekend 10,65
geen glasplaat. lijst lichte gebruikssporen, passe-partout niet helemaal smetteloos (wel bijna)
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,65

Dorothea Braehler-Kuhnen (1906)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Cello1
295 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
66 cm
51.4 cm
45 cm
31.8 cm

ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
Starttijd9-8-2019 om 9:02
Eindtijd23-8-2019 om 20:20