5. Dorothea Brähler-Kühnen

Dorothea Brähler-Kühnen (1906)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Dorothea BRAHLER-KUHNEN

Schilder, graficus

Geboren te Utrecht in 1906.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Dorothea Braehler-Kuhnen - ETS naturalistische abstract. kopen? Bied vanaf 30!

Dorothea Braehler-Kuhnen - ETS naturalistische abstract.

Geplaatst dooretsje

Eindtijd03-03-2021 om 22:28

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst