Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Afmetingen | 21 x 9.5 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
• UITSTEKENDE STAAT ! Slechts twee chips 1 in de hoed (zie: afbeelding #10) en 1 in de achterste zoom van het shirt (zie: afbeelding #11). Deze vallen echter niet heel erg op. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.