Etienne Gaudet - E Gaudet, Landschap Nievre bij Luzy 1923 aquarel op papier gesigneerd en gelijst - Verkocht

E Gaudet, Landschap Nievre bij Luzy 1923 aquarel op papier gesigneerd en gelijst kopen? Bied vanaf 75!

E Gaudet, Landschap Nievre bij Luzy 1923 aquarel op papier gesigneerd en gelijst kopen? Bied vanaf 75!E Gaudet, Landschap Nievre bij Luzy 1923 aquarel op papier gesigneerd en gelijst kopen? Bied vanaf 75!E Gaudet, Landschap Nievre bij Luzy 1923 aquarel op papier gesigneerd en gelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Etienne Gaudet (1891-1963)
Type kunstwerkSchilderij

Authentiek mooi impressionistisch landschap van het dorp Luzy In de Bourgogne gedateerd1923. Etienne Gaudet was een kunstenaar uit de Niievre, die na de academie BK in Parijs vooral zich op landschappen specialiseerde. Aquarel op papier gesigneerd gedateerd en gelijst.