Eduard August Becht - Eduard August Becht: Sneeuwlandschap Swolgen (Limburg) - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Eduard August Becht (1868-1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie grote ets van Eduard August Becht, van Swolgen te Limburg uit 1921.

Titel: Winterlandschap Swolgen (L)
Jaartal: 1921
Afmetingen: 40cm x 28cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en in druk gesigneerd.
Ingelijst: in (eenvoudig) passepartout.

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Eduard August Becht (1868-1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10015 verkochte items

Starttijd28-12-2010 om 15:57
Eindtijd4-1-2011 om 15:57