Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi gezicht op Smeerling (Oost-Groningen) door Harold Kleyn. Pen en waterverf op papier, gesigneerd, gedateerd (‘76) en gesitueerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in redelijk goede staat.
Afmetingen: 42cm x 30cm (blad), 40cm x 28cm (beeld)
Harold Kleyn (Amsterdam 1946)
Schilder, tekenaar, aquarellist, dichter en beeldhouwer; de in Amsterdam geboren maar in Oost-Groningen woonachtige Kleyn is een veelzijdig kunstenaar.
Tegenwoordig ontwikkelt hij vanuit een naturalistische werkwijze een vrije, veelal abstracte vormgeving waarin de figuratie als steun dient voor een meer expressionistische manier van werken, waarbij beweging en vooral heldere en vaak felle kleuren een belangrijke plaats innemen. De mens, de natuur en het landschap zijn daarbij de voornaamste thema’s.
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten nog taperesten aan de achterkant en het beeld is uniform verkleurd binnen het vorige passe-partout. Er zitten ook wat kleine vlekjes in de luchtpartij. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-9-2022 om 16:01 |
Eindtijd | 23-10-2022 om 11:02 |