Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" -

Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!
Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" - kopen? Bied vanaf 10!
  • Elmar Gille (1947-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen89.5 x 63.5 cm (h x b)
Incl. lijst118 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Gille, Elmar 1947 (Heiligenstadt). Etser, schilder. Opleiding: Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving, Den Bosch (1972-1976). Werkzaam in: Heusden (1992). Elmar Gille is in het voormalige Oost-Duitsland geboren. In zijn vroege kinderjaren vluchtte hij naar West-Duitsland. Sinds 1970 woont Gille in Nederland. De eerste indrukken in Gilles jeugd hebben te maken met de treurige sfeer die hij ervaren heeft in het toen nog verdeelde Duitsland. Reeds als kind had Gille het idee kunstenaar te willen worden. Tijdens zijn opleiding is de liefde voor Italië bij Gille aangewakkerd. Nog steeds gaat hij frequent voor kortere of langere periodes naar zijn atelier in Toscane, waar hij zijn inspiratie opdoet. Hij maakt daar zijn schetsen en schilderijen. Aan een geëngageerde afrekening met het verleden heeft Gille even weinig behoefte als aan verdringing van de feiten. Hij zoekt een eigen weg en eigen oplossingen in schilderijen die zijn gemoedstoestand reflecteren. Soms maakt hij daarbij gebruik van voorwerpen met symbolische karakter. Het gebruik van stoelen en tafels moet in dat licht gezien worden. Ook in de landschappen schuilt symboliek.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Elmar Gille (1947-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (108)
88 cm
118 cm
63.5 cm
89.5 cm
Openingsbod € 10
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd27-4-2024 om 12:22
Eindtijd5-5-2024 om 22:42