ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus” – Gesigneerd & ingelijst - 1980 - Verkocht

ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!
ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!ELZE VERHOEF (1929) – Ets – “Kus”  – Gesigneerd & ingelijst - 1980  kopen? Bied vanaf 1!
  • Else Verhoef (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een romantische ets van de Belgische kunstenares Elze Verhoef uit 1980. Gemaakt in een oplage van slechts 10 exemplaren.

Handgesigneerd met potlood en ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 46 x 40 cm. Beeld, 18 x 24 cm.

Afkomstig van de BKR Groningen. Het werk staat hier geregistreerd ( nr 801132) en kostte destijds 600 gulden.

Conditie: De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

ELZE VERHOEF, geboren 31-7-1929 in Ekeren (Antwerpen, België), schilder, tekenaar en etser.

Opleiding: Academie der Schone Kunsten Antwerpen (België).

Plaats van werkzaamheid: Antwerpen, Ekeren, Leiden, Oegstgeest.

Literatuur: Scheen 1969-1970 (Supplement)

https://rkd.nl/explore/artists/101768

Titel: “Kus”. De titel staat vermeld op de achterkant.

Kunstenaar: Elze Verhoef.

Techniek:  Ets.

Jaartal: 1980.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: 10 exemplaren. Dit is nr 1.

Herkomst: de BKR Groningen. Het werk staat hier geregistreerd ( nr 801132) en kostte destijds 600 gulden.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Naar België, Duitsland en Frankrijk: 15,00 euro via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Else Verhoef (1929)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84 )

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:06-03-2015 om 15:49
Eindtijd:15-03-2015 om 15:49
Biedingen (4)
Withaar
15 mrt. / 10:36
€ 10
Zonsuus
15 mrt. / 10:36
€ 9
Zonsuus
14 mrt. / 16:49
€ 3
bram86
13 mrt. / 15:03
€ 1