Emeke Buitelaar - Figuren. - Verkocht

Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!Emeke Buitelaar - Figuren. kopen? Bied vanaf 29!
  • Emeke Buitelaar (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
Egypte?
Zie foto's.
Zie foto's.
Binnen Nederland € 10,00

Emeke Buitelaar (1958)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Akke
122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
50 cm
40 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd6-1-2022 om 10:00
Eindtijd10-1-2022 om 19:38