Emilie Tomanova - Zeilende schepen over zeemonsters. - Verkocht

Emilie Tomanova - Zeilende schepen over zeemonsters. kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Emilie Tomanova (1933-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 x 6 cm (h x b)
Incl. lijst19 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi gedetailleerd, toch abstract werk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland
Binnen Nederland € 6,75

Emilie Tomanova (1933-1994)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  MFJOostendorp
Lid sinds 2021
0 verkochte items
14 cm
19 cm
6 cm
10 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd22-6-2021 om 22:37
Eindtijd2-7-2021 om 19:13