Emilie Vouga - Zomer Bloemen Boeket - Gemengde Druktechniek - Verkocht

Emilie Vouga - Zomer Bloemen Boeket - Gemengde Druktechniek kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Emilie Vouga - Zomer Bloemen Boeket - Gemengde Druktechniek kopen? Bied vanaf 1!Emilie Vouga - Zomer Bloemen Boeket - Gemengde Druktechniek kopen? Bied vanaf 1!Emilie Vouga - Zomer Bloemen Boeket - Gemengde Druktechniek kopen? Bied vanaf 1!
  • Emilie Vouga (1838-1909)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleurrijk zomer boeket.
Afbeelding is opgeplakt op dik papier.
Oppervlak licht bobbelig.
Goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Emilie Vouga (1838-1909)

Amerikaans AmerikaansZwitsers Zwitsers

Geplaatst door  mameren
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
31 cm
67 cm

ObjectlocatieTiel,  Nederland
Starttijd15-12-2021 om 21:39
Eindtijd27-12-2021 om 20:16