Erasmus van Dulmen Krumpelman - B1171, Naakt

Erasmus van Dulmen Krumpelman - B1171, Naakt kopen? Bied vanaf 750!
Erasmus van Dulmen Krumpelman - B1171, Naakt kopen? Bied vanaf 750!Erasmus van Dulmen Krumpelman - B1171, Naakt kopen? Bied vanaf 750!
  • Erasmus van Dulmen Krumpelman (1897-1987)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst74.5 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B1171, van Dulmen Krumpelman, Naakt, aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd, beeldmaat 47 x 28 cm, lijstmaat 74,5 x 54 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Papier verkleurd door de tijd, bobbelt, gaatje rechts langs de rand, passe-partout verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Starttijd22-6-2021 om 15:01
Eindtijd4-7-2021 om 20:50
Openingsbod € 750
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland