Eric Toebosch - Angeli - Verkocht

Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Eric Toebosch (1949)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage310
Zelden aangeboden zeefdruk van Eric Toebosch, gedrukt in 20 kleuren, waaronder goud. Het betreft nummer 310 / 21. Het werk is met potlood van titel voorzien, gesigneerd, gedateerd en genummerd. Ingelijst in aluminium lijst, met passe partout. De conditie van het geheel is zeer goed.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

Eric Toebosch (1949)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
50 cm
60 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:23-12-2018 om 21:22
Eindtijd:30-12-2019 om 21:59
MAWJAS
30 dec. / 21:54
€ 60