Eric Toebosch - Inzicht - Verkocht

Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!
Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage106/120
Stralende zeefdruk.

Eric Toebosch (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:09-12-2018 om 14:16
Eindtijd:16-12-2018 om 22:50
Simax
16 dec. / 17:21
€ 30