Eric Toebosch - Inzicht - Verkocht

Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 30!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage106/120
Stralende zeefdruk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Eric Toebosch (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  vanbellencolour
260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
50 cm
70 cm

ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
Starttijd9-12-2018 om 14:16
Eindtijd16-12-2018 om 22:50