Ernst Hanke - Ernst Hanke: Litho, Wassermusik - Ingelijst - Verkocht

Ernst Hanke - Ernst Hanke: Litho, Wassermusik - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Hanke - Ernst Hanke: Litho, Wassermusik - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Ernst Hanke - Ernst Hanke: Litho, Wassermusik - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Ernst Hanke - Ernst Hanke: Litho, Wassermusik - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
  • Ernst Hanke (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Wassermusik
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst:�61 cm x 51 cm (Beeld: 44 cm x 34 cm)
Oplage:� e.a.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:�Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat (met enkele vuiltjes tussen het glas en het werk)
Oorspronkelijke galerieprijs: � 425

�

Bij foto�s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

�

�

Toeslag:�Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden door Kunstveiling.nl zelf. (Zie ook www.kunstveiling.nl/toeslag)

�

BTW:�Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (Er komt dus niet nog BTW bij.)

�

Passe-partout/lijsten:�Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

�

�

�

Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button �Stel de verkoper een vraag� om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden kunt u bekijken door op de button �Alle items van deze verkoper� te klikken.

�

�

Administratieve code:

QQZD

Ernst Hanke (1945)

Zwitsers Zwitsers

Geplaatst door  KVcollecties
2083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (140)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd2-7-2018 om 13:16
Eindtijd15-7-2018 om 10:32
Biedingen (4)