Erwin van Krey - Wald - Verkocht

Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!

Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!Erwin van Krey - Wald kopen? Bied vanaf 250!
  • Erwin van Krey (1959)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2018
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Saal
olieverf op canvas
50x70 cm.
Verzekerd en traceerbaar (DHL)
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Erwin van Krey (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Kunstcontract
Lid sinds 2018
47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
78 cm
78 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVught,  Nederland
Starttijd14-6-2021 om 10:03
Eindtijd29-6-2021 om 9:52