Eva Haskova - Het verboden fruit - Verkocht

Eva Haskova - Het verboden fruit kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Eva Haskova (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55/100
Mooi werk van de Tsjechische kunstenares Eva Haskova.  De verboden appels worden bewaakt door slangen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland
Binnen Nederland € 6,75

Eva Haskova (1949)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  MFJOostendorp
Lid sinds 2021
0 verkochte items
51 cm
66 cm
33 cm
52 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd14-6-2021 om 8:31
Eindtijd25-6-2021 om 22:33
Biedingen (5)