3. items
  5. Exclusief aanbod
Simeon Gonzales - Rocinante Buscando Dueño kopen? Bied vanaf 595!

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën. Vanaf 1 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het exclusieve veilingaanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Simeon Gonzales - Rocinante Buscando Dueño

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Wyckaert - Landschap kopen? Bied vanaf 575!

Maurice Wyckaert - Landschap

Geplaatst doorPino

Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adriana van Zoest - Dubbel stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Adriana van Zoest - Dubbel stilleven

Geplaatst doorInfohenk

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Charles Reuben Ryley - Justice & Peace kopen? Bied vanaf 2500!

Charles Reuben Ryley - Justice & Peace

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1789
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

Henry De Groux - Le Christ

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1900
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Rode vrouw met vogel en kat kopen? Bied vanaf 600!

Corneille - Rode vrouw met vogel en kat

Geplaatst doorPeterWassenaar

Jaartal1994
Afmetingen94 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Richard Serra - Out of Round X kopen? Bied vanaf 999!

Richard Serra - Out of Round X

Geplaatst dooralvarez

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen69.4 cm x 59.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!

Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 695!

Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen100 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 530!

Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen123.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen89 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen111 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!

Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
TechniekAquagravure
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Snelders - Hommage à un inconnu kopen? Bied vanaf 1000!

Daniel Snelders - Hommage à un inconnu

Geplaatst doorMichaelMeijers

Jaartal1978
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Permeke - 'zonsondergang aan zee' kopen? Bied vanaf 895!

Paul Permeke - 'zonsondergang aan zee'

Geplaatst doortomverbeiren

Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst