Schilderij is in 2002 door een expert gerestaureerd/geconserveerd. Originele factuur daarvan is bij verkoop te overhandigen.
Goed
Het vertoont weliswaar craquelé maar is in 2002 door een erkend restaurateur gerestaureerd en geconserveerd. Het doek is vlakgemaakt, er is een steunlinnen aangebracht en is bij/opgespannen. Het is schoongemaakt / vernis en vuilaanslag zijn verwijderd en er zijn kleine retouches aangebracht. Als laatste voorzien van een vernis. Originele factuur van de restauratie kan bij het schilderij overhandigd worden.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland