Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd

Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!
Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!Finn Pedersen - abstract schilderij op linnen, groot formaat, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1250!
  • Finn Pedersen (1944-2014)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel groot schilderij van de Deense neo CoBrA kunstenaar Finn Pedersen.
Olie op linnen, dik in de verf kenmerkend voor de kunstenaar
Handgesigneerd achteraan het doek
Lijst op de foto wordt meegeleverd
Het doek is in perfecte staat

Finn Pedersen (1944-2014)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
299 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
90 cm
110 cm
80 cm
100 cm
Sluit binnenkort 1u 45m 28s
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieErpe,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:24-01-2023 om 20:37
Eindtijd:05-02-2023 om 20:06