Franco Gentilini 1909-1981 Kleurenlitho op geschept papier Voorzijde stempelsignatuur,achterzijde handgesigneerd door Luciana Gentilini(echtgenote) Afmetingen: blad 65-50 cm , afbeelding 41-33 cm Dit is nummer 48 van de 150 stuks die zijn gedrukt.
Zeer Goed
niet ingelijst geweest
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50