Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE - Verkocht

Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!
Prenten & Uitgaves

Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!Francois Bonvin - LA RUE DU CHAMPS DE L 'ALOUETTE kopen? Bied vanaf 40!
  • Francois Bonvin (1817-1887)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1861
Techniek Varia
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Deze ets met droge naald van Francois Bonvin dateert uit 1861. Gesigneerd in de plaat links-midden. Afgedrukt op een blad met de afmetingen 24 x 30 cm. Onberispelijke staat. Geen passepartout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland

Francois Bonvin (1817-1887)

Frans Frans

Geplaatst door  loverendale
118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
18 cm
14 cm