Frank Lengvenius - Onbekend - Verkocht

Frank Lengvenius - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Frank Lengvenius (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/120
Mooie ingelijste zeefdruk van Frank Lengvenius
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland

Frank Lengvenius (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Marij9013
Lid sinds 2021
0 verkochte items
66 cm
68 cm
40 cm
40 cm

ObjectlocatieZeist,  Nederland
Starttijd13-10-2021 om 16:07
Eindtijd26-10-2021 om 21:45