Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie grote ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 73x56 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 58/65
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
KIJK OOK OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
BIJ MEERDERE AANKOPEN BETAALT U SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Starttijd | 27-11-2016 om 9:59 |
Eindtijd | 4-12-2016 om 9:59 |