Herman Brood - 3 Bücher; Einmal signiert mit ausführlicher Widmung von Bart Chabot
Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie grote ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 73x56 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 58/65
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
KIJK OOK OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
BIJ MEERDERE AANKOPEN BETAALT U SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Startzeit | 27-11-2016 um 9:59 |
Endzeit | 4-12-2016 um 9:59 |