Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 84 x 62 cm (h x b) |
Incl. lijst | 104 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/50 |
Jaartal:
niet gedateerd
Afmetingen
lijst:H.104
cm x B.
78
cm (Beeld:H.
84
cm x B.
62
cm)
Oplage:
14/50
Gesigneerd:
Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:
Zeefdruk
op papier
Ingelijst:
Ja, in aluminium lijst
kunstwerk: In zeer goede staat
FRANK ROSEN (1946)
Expressieve
schilderijen olieverf op doek,linnen en papier. Zeefdrukken en
Bronzen beelden.
Portretten in olieverf en brons.
Monumentale
kunst.Het werk van Frank Rosen is expressionistisch, romantisch en
abstract. Daarin weet hij een opmerkelijke veelzijdigheid te
bereiken. Beelden, schilderijen, aquarellen, tekeningen, zeefdrukken
en litho's getuigen van een onstuimige emotionaliteit, waarmee hij
zich op tal van manieren weet uit te drukken. De kunst van Frank
Rosen is direct, eerlijk en hartverwarmend. Zijn bijzondere gave om
mensen te portretteren, blijkt uit de vele portretopdrachten die hij
krijgt.Naast vrij werk en portretten kreeg Frank Rosen in de loop der
jaren diverse speciale opdrachten. Enkele voorbeelden zijn: Een
stenen beeld "Samenwerken" 1.3 meter hoog voor de provincie
N.Holland.
Een beeld van staal koper en glas 6 meter hoog
voor de waterzuivering in N.Holland.
in 2001 een opdracht voor
JC Decaux ,een negen meter hoog kunstwerk voor Parijs
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 13-8-2019 om 21:04 |
Eindtijd | 24-8-2019 om 22:15 |