duif
  5. duif

duif

Lid sinds 2018 / Alkmaar, Nederland

112 aangeboden items / 1377 verkochte items

FA. (46 x Favoriet)
112 aangeboden items door deze verkoper
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Theepot. kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Theepot.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekPotlood
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1963
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwen , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwen , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henriette Boerendans - Houtsnede, titel, 11 Maart. kopen? Bied vanaf 35!
Henriette Boerendans - Houtsnede, titel, 11 Maart.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frans Ruwel - Schilderij, Brug over de Seine te Parijs kopen? Bied vanaf 60!
Frans Ruwel - Schilderij, Brug over de Seine te Parijs

Geplaatst doorduif

Afmetingen33 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Lindeman - Ets, titel. "Comblee Grand.meme ". kopen? Bied vanaf 35!
Frits Lindeman - Ets, titel. "Comblee Grand.meme ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Hiep, Hiep, Hoera" . kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Hiep, Hiep, Hoera" .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2004
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!
Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christie van der Haak - Energieën 3, fraaie gedetailleerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 40!
Christie van der Haak - Energieën 3, fraaie gedetailleerde zeefdruk.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
Afmetingen49.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie kopen? Bied vanaf 30!
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen33.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alain Bonnefoit - Litho, Liggend vrouw. kopen? Bied vanaf 45!
Alain Bonnefoit - Litho, Liggend vrouw.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shunyam - Zeefdruk, titel, "Baviaan ". kopen? Bied vanaf 35!
Shunyam - Zeefdruk, titel, "Baviaan ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica". kopen? Bied vanaf 15!
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide". kopen? Bied vanaf 35!
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2003
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fernando Lange Walton - Gemende techniek, zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!
Fernando Lange Walton - Gemende techniek, zonder titel.

Geplaatst doorduif

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel. kopen? Bied vanaf 15!
Koos de Bruin - Ets ,droge naald, zonder titel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen39 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Zeefdruk . Compositie in rood, zwart en blauw kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst - Zeefdruk . Compositie in rood, zwart en blauw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1987
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Cees van Dijl - Gouache, Abstract werk kopen? Bied vanaf 30!
Cees van Dijl - Gouache, Abstract werk

Geplaatst doorduif

TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Krabbé - Zeefdruk, Chateau de Maimbray kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Krabbé - Zeefdruk, Chateau de Maimbray

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
Afmetingen51.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988. kopen? Bied vanaf 35!
Barney de Krijger - Litho, zonder titel. uit 1988.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Bruyn - Litho. ALIENS IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Bruyn - Litho. ALIENS IN LANDSCHAP

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van der Vet - Zeefdruk. Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 40!
Henk van der Vet - Zeefdruk. Vliegtuigneus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1986
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Jan Cremer - L'Histoire des coeurs 04, kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer - Jan Cremer - L'Histoire des coeurs 04,

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wolvecamp - Zeefdruk, Liggende compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 200!
Theo Wolvecamp - Zeefdruk, Liggende compositie - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Franz Borghese - 2 originele litho's. Titels Il comizio | Marito e Moglie. Nieuw ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, titel, Assum ( Uitgeest ) kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, titel, Assum ( Uitgeest )

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ada Breedveld - Golden Sound, genummerd 49/100. Laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 35!
Ada Breedveld - Golden Sound, genummerd 49/100. Laatste exemplaar !

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Violiste". kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Violiste".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Cremer - zeefdruk: L'histoire des Coeurs III - 1998 Groot kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer - zeefdruk: L'histoire des Coeurs III - 1998 Groot

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen85 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ivan Rabuzin - Zeefdruk, Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ivan Rabuzin - Zeefdruk, Landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen64 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shunyam - Zeefdruk, Afrikaans dorp. kopen? Bied vanaf 35!
Shunyam - Zeefdruk, Afrikaans dorp.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Nu Blue et Oiseau Jaune kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Nu Blue et Oiseau Jaune

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Kuijpers - Litho. Titel, Invitation au Voyage kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers - Litho. Titel, Invitation au Voyage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - monografie met 2 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp - monografie met 2 zeefdrukken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1990
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - MOOI GROOT ORIGINEEL WERK. kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer - MOOI GROOT ORIGINEEL WERK.

Geplaatst doorduif

Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Citroen - litho - Mart Kempers kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen - litho - Mart Kempers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst