3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Er worden 278 kunstwerken aangeboden
Corneille - Vrouw met Vogel uit 1977 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Vrouw met Vogel uit 1977Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEvenflow2022

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef van Tuerenhout - Le bouquet & femme au chapeau oiseau kopen? Bied vanaf 950!
Jef van Tuerenhout - Le bouquet & femme au chapeau oiseauGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorart_vde

TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
Karel Appel - Kleurets zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormartenkoldijk

Jaartal1988
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carl-Henning Pedersen - Den Himmelse Drage kopen? Bied vanaf 325!
Carl-Henning Pedersen - Den Himmelse DrageGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen84 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Compositie kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel - CompositieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk SCHAKERS INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk SCHAKERS INGELIJST.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen78 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " '47 - '87 " - Epreuve D'artiste (E/A) kopen? Bied vanaf 345!
Corneille - " '47 - '87 " - Epreuve D'artiste (E/A)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1987
Afmetingen70 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Nu a la Rose " kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - " Nu a la Rose "Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " '64 - '95 " - Grote zeefdruk naar een schilderij uit 1965. kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - " '64 - '95 " - Grote zeefdruk naar een schilderij uit 1965.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1995
Afmetingen88 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Fête des Palmiers " kopen? Bied vanaf 345!
Corneille - " Fête des Palmiers "Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NEE NIET NU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NEE NIET NU HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoCommerce

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Grote litho ' L'Histoire des Coeurs 02' kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer - Grote litho ' L'Histoire des Coeurs 02'Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen97 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Grote zeefdruk 'Harten/Tulpen , mooi gelijst kopen? Bied vanaf 375!
Jan Cremer - Grote zeefdruk 'Harten/Tulpen , mooi gelijstGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erik Andriesse - PORTRET IGOR kopen? Bied vanaf 425!
Erik Andriesse - PORTRET IGORGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1989
Afmetingen92 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - zeefdruk: zonder titel (laatste exemplaar) kopen? Bied vanaf 350!
Karel Appel - zeefdruk: zonder titel (laatste exemplaar)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen73 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - "De Stoel", linosnede kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting - "De Stoel", linosnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHJB05

Afmetingen63 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1963
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Kip of haanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer - Blauwe KipGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!
Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of NoordwijkGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Objets volants (ingelijst) kopen? Bied vanaf 895!
Pierre Alechinsky - Objets volants (ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2010
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: Pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: Pijpen - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
Afmetingen49 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Staande halfnaakte vrouw met een schedel - 1979 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Litho: Staande halfnaakte vrouw met een schedel - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 695!
Herman Brood - Zeefdruk: Horen, zien en zwijgenGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen88 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk: Guitarman kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood - Zeefdruk: GuitarmanGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen68.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk: LucebertjeGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen71 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
Afmetingen84 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Willink - Litho, De eeuwige schreeuw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Carel Willink - Litho, De eeuwige schreeuw - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Chat jaune dans la lune grote litho, (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Chat jaune dans la lune grote litho, (mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets). kopen? Bied vanaf 650!
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets).Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen25.0 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987 kopen? Bied vanaf 399!
Constant - Portfolio met 25 werken: Les Visiteurs du Vermissage - 1987Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen33.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958 kopen? Bied vanaf 599!
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste litho: Vol d'oiseaux à la tombee du jour- 1960 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Ingelijste litho: Vol d'oiseaux à la tombee du jour- 1960 (nette lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Tokkel (nette lijst) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Tokkel (nette lijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen125 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City Love(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City Love(Nette lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen101 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Ik(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Ik(Nette lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen99 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst