3. items
  5. Exclusieve Grafiek
Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 395!

Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

Afmetingen25.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Rode vrouw met vogel en kat kopen? Bied vanaf 600!

Corneille - Rode vrouw met vogel en kat

Geplaatst doorPeterWassenaar

Jaartal1994
Afmetingen94 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Richard Serra - Out of Round X kopen? Bied vanaf 999!

Richard Serra - Out of Round X

Geplaatst dooralvarez

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen69.4 cm x 59.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!

Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!

Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!

Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot) kopen? Bied vanaf 790!

Pierre Alechinsky - Litho - Nieuw ingelijst! (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 695!

Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen100 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 530!

Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen123.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen89 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen111 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - 'Nu jaune (Natacha)' - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 690!

Corneille - Aquagravure: 'Les oiseaux amoureux et l’Africaine' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
TechniekAquagravure
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst