3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene , Litho kopen? Bied vanaf 450!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans La Seine ou la Sirene , Litho
TechniekLitho
Afmetingen39 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jose Herrera - lithografie 1/10 kopen? Bied vanaf 410!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie 1/10
TechniekLitho
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 410
Jose Herrera - lithografie kopen? Bied vanaf 370!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie
TechniekLitho
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 370
Ton Schulten - Zeefdruk: Boslaan - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Boslaan - 1998
Afmetingen92 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Bumper to bumper kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: Bumper to bumper
Afmetingen64 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976 kopen? Bied vanaf 2595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Ik(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Ik(nette lijst!)
Afmetingen98.5 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Corneille - ingelijste litho - 1962 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1962
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Fatboy kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: Fatboy
Afmetingen97.5 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Corneille - Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleuren litho: Le soleil rouge - 1963
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Corneille - ingelijste litho - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1963
TechniekLitho
Afmetingen52 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Corneille - litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Herman Brood - grote zeefdruk: We're a team kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands grote zeefdruk: We're a team
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Klaas Gubbels - zeefdruk: Stilleven - 1999 (groot!) kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: Stilleven - 1999 (groot!)
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: Zilver grijze kan - 2014 kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: Zilver grijze kan - 2014
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Klaas Gubbels - zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 575!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 575
1 bieding
Klaas Gubbels - houtdruk: stoel- 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: stoel- 2002
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Herman Brood - zeefdruk: O.D=Passee kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: O.D=Passee
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Corneille - ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969
TechniekLitho
Afmetingen67.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Adriaan Lubbers - Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929 kopen? Bied vanaf 350!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929
TechniekLitho
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Afmetingen121 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Herman Brood - Zeefdruk: Guitar man kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Guitar man
Afmetingen74 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977 kopen? Bied vanaf 399!
Jan Cremer (1940) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Afmetingen80 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Afmetingen23.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Jan Cremer - zeer grote houtsnede: Landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeer grote houtsnede: Landschap - 1999
Afmetingen78 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: 2001
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 495!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen101 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Christo - Wrapped magazine kopen? Bied vanaf 750!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped magazine
TechniekOffset
Afmetingen73.5 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750