3. items
  5. Exclusieve Grafiek
Ger van Elk - Pale London Blue, zeefdruk op fotolitho (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 695!
Ger van Elk - Pale London Blue, zeefdruk op fotolitho (ingelijst, groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen118 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Beertje kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - Beertje

Geplaatst doorOs

Jaartal2000
Afmetingen133 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Rugby kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - Rugby

Geplaatst doorOs

Afmetingen108 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Metro kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - Metro

Geplaatst doorOs

Jaartal1989
Afmetingen92 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood - The odd couple

Geplaatst doorOs

Afmetingen134 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!
Herman Brood - Texas Tucson, zéér groot

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen106 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - IK, zéér groot kopen? Bied vanaf 695!
Herman Brood - IK, zéér groot

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen95 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 1050!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk op LINNEN---- CITY LIGHTS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk op LINNEN---- CITY LIGHTS Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen65 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd

Geplaatst doormodernekunstonline

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign. kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER THAN EVER--Handgesign.

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Vrouw met lelies kopen? Bied vanaf 400!
Marcel Schellekens - Vrouw met lelies

Geplaatst doorMickyLammertink

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 315!
Herman Brood - Johnny Meijer

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Cellospeler kopen? Bied vanaf 315!
Herman Brood - Cellospeler

Geplaatst doorheysterart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Egill Jacobsen - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 325!
Egill Jacobsen - Cobra figuur

Geplaatst doorKopkoffie

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 1959 LAGE STARTPRIJS kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - 1959 LAGE STARTPRIJS

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal1959
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 1960 Vol d'oiseaux a cinq heure de l'apres midi LAGE STARTPRIJS kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - 1960 Vol d'oiseaux a cinq heure de l'apres midi LAGE STARTPRIJS

Jaartal1960
Afmetingen67 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2500!
Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken

Geplaatst doorRosser

Jaartal1987
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Des sceaux des planetes, complete uitgave met 7 etsen kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn - Des sceaux des planetes, complete uitgave met 7 etsen

Geplaatst doorRosser

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Montyn - Incarnationen des Vishnu, complete uitgave met 10 etsen

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst