3. items
  5. Aftersale
Harrie Antheunis - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 150!

Aftersale

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het aftersale aanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het huidige veilingaanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 750!
Anthon Hoornweg (1948) Nederlands Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
TechniekBrons
Afmetingen22 x 18 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Suus Boschma Berkhout - Vertrouwem kopen? Bied vanaf 110!
Suus Boschma Berkhout (1922-1997) Nederlands Vertrouwem
TechniekBrons
Afmetingen21 x 10 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Jan Montyn - Ets: Frontière(grens China/Vietnam kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Frontière(grens China/Vietnam
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jan Montyn - Ets: L’ile de Lotus - 1973 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: L’ile de Lotus - 1973
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Herman Brood - stifttekening: Bisquit venter kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands stifttekening: Bisquit venter
TechniekStift
Afmetingen30.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Herman Brood - Zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Casino
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Jan Montyn - Ets: Island children - 1984 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Island children - 1984
TechniekEts
Afmetingen34.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Irma Meulemans kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Irma Meulemans
TechniekEts
Afmetingen24 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Dirkje Kuik - Inkt tekening: Wormen(Incl boekje: Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkt tekening: Wormen(Incl boekje: Aram en de bende van de boomstam)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 x 36 cm (h x b)
€ 125
Rob Scholte - Preegdruk: Cliche VII - 2007 kopen? Bied vanaf 100!
Rob Scholte (1958) Nederlands Preegdruk: Cliche VII - 2007
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen56.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Alex (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Alex (Groot werk!)
Afmetingen112 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Rob Scholte - Preegdruk: Cliche V kopen? Bied vanaf 100!
Rob Scholte (1958) Nederlands Preegdruk: Cliche V
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Herman Brood - Anton Corbijn kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Anton Corbijn
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 175
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Karel Appel - Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961 kopen? Bied vanaf 599!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste litho: A beast drawn man - 1961
TechniekLitho
Afmetingen75 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - litho: Nuit d'éte - 1956 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Nuit d'éte - 1956
TechniekLitho
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - litho: Scènes Champêtre - 1998 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Scènes Champêtre - 1998
TechniekLitho
Afmetingen46 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Corneille - litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Karel Appel - zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 995!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zeefdruk: Hoofden als bloemen - 1977 (nieuwstaat!)
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 995
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Image of Dylan Thomas - 1964
TechniekEts
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
TechniekEts
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Stan Klamer - ets : hier is het - 1994 kopen? Bied vanaf 99!
Stan Klamer (1951) Nederlands ets : hier is het - 1994
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Jan Cremer - grote houtsnede: landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote houtsnede: landschap - 1999
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Ronald Tolman - ets - 1984 kopen? Bied vanaf 79!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets - 1984
TechniekEts
Afmetingen56 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - 3 litho's: Entre vos levres pures - 1964 (Zeldzaam, waarschijnlijk unicum!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 litho's: Entre vos levres pures - 1964 (Zeldzaam, waarschijnlijk unicum!)
TechniekLitho
Afmetingen19 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 425
Jean Paul Vroom - ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 59!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel)
TechniekEts
Afmetingen57 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Jan Cremer - zeefdruk: Strada Rosso - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Afmetingen120 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Herman Brood - zeefdruk: golfer kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: golfer
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 699
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands ets/aquatint: derde gezicht
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - litho: Three Heads - 1965 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1099!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands litho: Three Heads - 1965 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen78 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.099
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967 kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Litho: Compositie - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Mogens Balle - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Litho - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30.2 x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Corneille - ingelijste litho: Oiseau bleu et rouge avec femme - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Oiseau bleu et rouge avec femme - 1995 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen67 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Lucebert - Ets: "Nachtmerrie" - 1967 kopen? Bied vanaf 249!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: "Nachtmerrie" - 1967
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Corneille - ingelijste litho: L'oiseau rouge et femme nude - 2001 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: L'oiseau rouge et femme nude - 2001
TechniekLitho
Afmetingen94 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149