3. items
  5. Aftersale

Aftersale

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het aftersale aanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het huidige veilingaanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 4659 kunstwerken aangeboden

Aftersale items

Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool" kopen? Bied vanaf 60!
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1951
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Nieuwendijk - vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 80!
Paul Nieuwendijk - vrouwelijk naaktSchilderij

Geplaatst doorartprojects

Jaartal2014
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaas kopen? Bied vanaf 50!
Carlo Moretti - Murano Glas - Oranje witte gemarmerde design glazen vaasGlas / Keramiek

Geplaatst doorStationsider

Afmetingen26 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Henry Brand - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 49!
Henry Brand - bloemen in vaasSchilderij

Geplaatst doorDhr_Noordijk

Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jo Brocken - Buitenwegse Molen kopen? Bied vanaf 99!
Jo Brocken - Buitenwegse MolenSchilderij

Geplaatst doorDhr_Noordijk

Jaartal1973
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sjef van der Voort - Plattelands tafereel kopen? Bied vanaf 99!
Sjef van der Voort - Plattelands tafereelSchilderij

Geplaatst doorDhr_Noordijk

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Delnoy - Kasteel Vaalsbroek kopen? Bied vanaf 199!
Pierre Delnoy - Kasteel VaalsbroekSchilderij

Geplaatst doorDhr_Noordijk

Afmetingen41 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porselein kopen? Bied vanaf 50!
Henriette Syatauw - Peper- en zoutvat porseleinGlas / Keramiek

Geplaatst doorBianca81

Afmetingen11 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Viktor IV - The White Circle . kopen? Bied vanaf 160!
Viktor IV - The White Circle .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - De oer vogel .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 50!
Clemens Briels - & Corneille Sculptuur3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorIGS_89

TechniekKunsthars
Afmetingen13 cm x 8 cm x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Luxe Classic heren horloge - Mercury - Swiss Chronograph - ME355-SL-9 kopen? Bied vanaf 260!
Luxe Classic heren horloge - Mercury - Swiss Chronograph - ME355-SL-9Sieraden

Geplaatst doorIGS_89

TechniekStaal
Afmetingen1.4 cm x 4.4 cm (h x b)
GesigneerdBuitenlands keur
Luxe zwaar Mercury Heren Horloge - Swiss Made - ME10220-BB-5 kopen? Bied vanaf 275!
Luxe zwaar Mercury Heren Horloge - Swiss Made - ME10220-BB-5Sieraden

Geplaatst doorIGS_89

TechniekStaal
Afmetingen1.27 cm x 4.5 cm (h x b)
GesigneerdBuitenlands keur
RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 150!
RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss madeSieraden

Geplaatst doorIGS_89

TechniekGemengd (Edel)
Afmetingen0.93 cm x 3.5 cm (h x b)
GesigneerdBuitenlands keur
Frans van Leeuwen - 5 etsen; diverse titels, zie beschrijving aub. kopen? Bied vanaf 60!
Frans van Leeuwen - 5 etsen; diverse titels, zie beschrijving aub.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Biggy Kapeta - Stenen beeld, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Biggy Kapeta - Stenen beeld, Zonder titelBeeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekSteen
Afmetingen17 cm x 26.5 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht4641 g
GesigneerdHandgesigneerd
Robbert Fortgens - Zeefdruk, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 35!
Robbert Fortgens - Zeefdruk, Abstracte compositieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Danseres kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sierhuis - Giclée, DanseresGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen59.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Dansend paar kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sierhuis - Giclée, Dansend paarGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leon Savelsberg - origineel werk kopen? Bied vanaf 40!
Leon Savelsberg - origineel werkTekening / Aquarel

Geplaatst doorthelau

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gena - Fantasie bloemen kopen? Bied vanaf 199!
Gena - Fantasie bloemenSchilderij

Geplaatst doorGNart

Jaartal2022
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Procol Harum - zeldzame lp kopen? Bied vanaf 25!
Procol Harum - zeldzame lpVinyl

Geplaatst doorthelau

Jaartal1967
TypeLP
Rob de Haan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!
Rob de Haan - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen97.5 cm x 117.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 134!
Johan Gerhard Siemer - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Jacobus Doeser - Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Kagie (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 229!
Jan Kagie (sr.) - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doornelleke1958

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora V INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora V INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
Afmetingen52.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora II INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora II INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora III INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora III INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora IV INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora IV INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora I INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora I INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anke Peddemors - Wielrenners kopen? Bied vanaf 19!
Anke Peddemors - WielrennersSchilderij

Geplaatst doorsinceira

Jaartal2022
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Evert Moll - Vissers in de branding kopen? Bied vanaf 375!
Evert Moll - Vissers in de brandingSchilderij

Geplaatst doorPter

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen77 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Juan Kiti - Kalender 2003 kopen? Bied vanaf 1!
Juan Kiti - Kalender 2003Fotografie

Geplaatst doorPter

Jaartal2003
TechniekPolaroid
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Rouwette - Vrouw met wijnglas kopen? Bied vanaf 25!
Paul Rouwette - Vrouw met wijnglasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1987
TechniekGiclée
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - Tulpen kopen? Bied vanaf 35!
Ad van Hassel - TulpenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1996
Afmetingen32 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Stanislaw Wejman - On the Beach kopen? Bied vanaf 125!
Stanislaw Wejman - On the BeachGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLolaboy1937

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Kan op Tafel (professioneel gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - Kan op Tafel (professioneel gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peer kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peerGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1987
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - De oer vogel Krachtige schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline Schäfer - 4 kunstbeelden - gesigneerd - 375 ex. kopen? Bied vanaf 200!
Jacqueline Schäfer - 4 kunstbeelden - gesigneerd - 375 ex.Beeld / Object

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen22 cm x 20 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorJarold

TechniekOverig
Afmetingen23 cm x 21 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Brood - Kleurenzeefdruk. Titel, En een botje voor de hond. kopen? Bied vanaf 55!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk. Titel, En een botje voor de hond.Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorduif

Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk. Titel, Wasvrouw. kopen? Bied vanaf 55!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk. Titel, Wasvrouw.Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorduif

Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoCommerce

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS HandgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoKunst

Afmetingen95 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul van den Hout - Studies voor Nomadische architectuur. Oplage slechts 5 ex. - 1991. kopen? Bied vanaf 50!
Paul van den Hout - Studies voor Nomadische architectuur. Oplage slechts 5 ex. - 1991.Affiches

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - bronzen beeld ‘ Merel’ - 1966 - oplage 14. kopen? Bied vanaf 1350!
Ger Lataster - bronzen beeld ‘ Merel’ - 1966 - oplage 14.Beeld / Object

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1966
TechniekBrons
Afmetingen28.5 cm x 31 cm x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Zwart - Gezicht op Nieuwendam kopen? Bied vanaf 40!
Willem Zwart - Gezicht op NieuwendamSchilderij

Geplaatst doorMarjanal

Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst