3. items
  5. Aftersale
Irene Verbeek - Second draai kopen? Bied vanaf 45!

Aftersale

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het aftersale aanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het huidige veilingaanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Aftersale items

Aftersale
Irene Verbeek - Second draai

Geplaatst doorMonaken

Jaartal1974
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1998
Afmetingen63.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1998
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Panamarenko - vliegend eiland kopen? Bied vanaf 3500!
Panamarenko - vliegend eiland

Beeld / Object

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2004
Afmetingen26 cm x 87 cm x 87 cm (h x b x d)
Gewicht10000 g
Aftersale
Cornelis Brandenburg - Kleuren Ets, Oude Schans te Amsterdam ( groot) kopen? Bied vanaf 100!
Cornelis Brandenburg - Kleuren Ets, Oude Schans te Amsterdam ( groot)

Geplaatst doorJobse

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Willem Brauck - GSM mast in aanbouw | kleuren zeefdruk (1999) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1999
Afmetingen43.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 19!
Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst

Geplaatst doortakamine

TechniekOffset
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 99!
Jan van Helden - HANDDRUK

Geplaatst doorGREET

Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Strube - Potloodtekening, Straatje in Brugge kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube - Potloodtekening, Straatje in Brugge

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ronald Tolman - Kleurenets, Hemelvaart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Ronald Tolman - Kleurenets, Hemelvaart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen54.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans van Efferen - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Hans van Efferen - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Trees Suringh - Aquarel, Rivier I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Trees Suringh - Aquarel, Rivier I - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal. kopen? Bied vanaf 35!
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal.

Geplaatst doorduif

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Peter Klashorst - Zeefdruk. Titel, "Turn Around Elisa". kopen? Bied vanaf 50!
Peter Klashorst - Zeefdruk. Titel, "Turn Around Elisa".

Geplaatst doorduif

Afmetingen102 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Bernard Meinen - Ets uit 1965 zonder titel.

Geplaatst doorduif

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eva Durlacher - Litho, Het podium is weer open. kopen? Bied vanaf 35!
Eva Durlacher - Litho, Het podium is weer open.

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 55!
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Gena - After midnight kopen? Bied vanaf 250!
Gena - After midnight

Geplaatst doorGNart

Jaartal2019
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ted Felen - Zeefdruk, AGRESSION - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ted Felen - Zeefdruk, AGRESSION - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen66 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst