3. items
  5. Aftersale
Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!

Aftersale

Han Mes (1936) Nederlands Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Theo Swagemakers - Groot olieverf op paneel "beeld st. Sebastian" gesigneerd - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 150!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands Groot olieverf op paneel "beeld st. Sebastian" gesigneerd - mooi gelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf "Jachthond en pups"" gesigneer kopen? Bied vanaf 300!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf "Jachthond en pups"" gesigneer
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Franka Wolke - Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Franka Wolke (1951) Nederlands Wandobject gemengde techniek, Binding 5 - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 67 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Rob Scholte - Zeefdruk, Polkadot, uit 1993 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Polkadot, uit 1993
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Judith Braun - Sculptuur “ De Engelbewaarder “ kopen? Bied vanaf 89!
Judith Braun (1955) Nederlands Sculptuur “ De Engelbewaarder “
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 10 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Herman Brood - Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000. kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Boek. Woedend licht, incl. zeefdruk - 2000.
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Kees Jansen - Gouache, Karmesse mi ete - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Jansen (1922-1984) Nederlands Gouache, Karmesse mi ete - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 62.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corry Ammerlaan - Sculptuur “ De denkende mens “ kopen? Bied vanaf 69!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Sculptuur “ De denkende mens “
Techniek Verbronsd
Afmetingen 23 x 4 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jan Korthals - Set van 3 stadsgezichten kopen? Bied vanaf 20!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Set van 3 stadsgezichten
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82.5 x 92.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Herman Brood - Prachtige prent op canvas kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Prachtige prent op canvas
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 39.7 x 60.7 cm (h x b)
€ 50
Harry van den Broek - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Harry van den Broek (1940) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Wim Heesakkers - You give my heart wings kopen? Bied vanaf 50!
Wim Heesakkers (1950) Nederlands You give my heart wings
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 29 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ton Jacobs - Sculptuur “ Insieme “. - Samen kopen? Bied vanaf 119!
Ton Jacobs (1952-2000) Nederlands Sculptuur “ Insieme “. - Samen
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 7 x 6 cm (h x b x d)
€ 119
Bob Bonies - Geometrie. Vlakken. kopen? Bied vanaf 59!
Bob Bonies (1937) Nederlands Geometrie. Vlakken.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Albert van der Weide - onleesbare titel kopen? Bied vanaf 20!
Albert van der Weide (1949) Nederlands onleesbare titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Sees Vlag - Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Will van Aggelen - Fjord II kopen? Bied vanaf 70!
Will van Aggelen (1946) Nederlands Fjord II
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Eric Hirdes - zonder naam - 1994 kopen? Bied vanaf 250!
Eric Hirdes (1956) Nederlands zonder naam - 1994
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 86 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 250
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ De estafette lopers “. zeldzaam kopen? Bied vanaf 119!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Sculptuur “ De estafette lopers “. zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 23 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2244 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Kees van Dongen - Serie van 3 boeken: A la recerche du temps perdu - 1947 kopen? Bied vanaf 550!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Serie van 3 boeken: A la recerche du temps perdu - 1947
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
€ 550
Janus Nuiten - Potlood, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Potlood, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 128 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Ineke Dieleman - Aquarel, Compositie II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Ineke Dieleman (1946) Nederlands Aquarel, Compositie II - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 55.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Charles Eyck - Litho: Patio - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho: Patio - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
€ 50
Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Bruyn (1950-2005) Nederlands Surrealistisch landschap
Techniek Offset
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Jeroen Krabbé - Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Krabbé (1944) Nederlands Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 23.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Corry Ammerlaan - Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “ kopen? Bied vanaf 69!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Sculptuur : Mantel “ Give you warmth “
Techniek Verbronsd
Afmetingen 12 x 6 x 6 cm (h x b x d)
€ 69
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967 kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Litho: Compositie - 1967
Techniek Litho
Afmetingen 38.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Frans Kok - Fotografie, Zoo kopen? Bied vanaf 40!
Frans Kok (1971) Nederlands Fotografie, Zoo
Techniek C-Print
Afmetingen 70.5 x 89 cm (h x b)
€ 40
Willem Minderman - ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Helen Nieuwendijk - Schilderij met reliëf, Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Schilderij met reliëf, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 60
Herman Brood - Zeefdruk: Pink Indian kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Pink Indian
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Richard Orlinski - Pac Man Red kopen? Bied vanaf 140!
Richard Orlinski (1966) Frans Pac Man Red
Techniek Overig
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 70 g
€ 140
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Sees Vlag - Tafel met schelp kopen? Bied vanaf 90!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Tafel met schelp
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 90
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Verschillen die verbinden “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 119!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Sculptuur “ Verschillen die verbinden “ zeldzaam
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 11 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Harrie Gerritz - Landschap (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 70!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Landschap (zeer kleine oplage)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 31 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 70
Klaas Gubbels - Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Jan Mankes - Originele Heliogravure Zeelt 1923 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Zeelt 1923
Techniek Gravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Jan Mankes - Heliogravure: muizen - 1918 kopen? Bied vanaf 450!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Heliogravure: muizen - 1918
Techniek Gravure
Afmetingen 29 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Corry Ammerlaan - Sculptuur “ Applaus voor de prestatie “ kopen? Bied vanaf 79!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Sculptuur “ Applaus voor de prestatie “
Techniek Verbronsd
Afmetingen 27 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Herman Brood - Zeefdruk: Tuinbroek cabriolet kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Tuinbroek cabriolet
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Dirk Filarski - Aquarel, Hooimijt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Hooimijt - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 56.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Rob Scholte - zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 299!
Rob Scholte (1958) Nederlands zeefdruk: Glossy III - 2010
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Hannes Postma - Afscheid kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Afscheid
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 121 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 595
Jan Mankes - Originele Heliogravure Waterschap 1923 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Waterschap 1923
Techniek Gravure
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 165