3. items
  5. Aftersale
Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!

Aftersale

Gena - “ Ardur” kopen? Bied vanaf 249!
Gena (1982) Nederlands “ Ardur”
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO III(Certificaat van echtheid) Gratis verzending * kopen? Bied vanaf 145!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO III(Certificaat van echtheid) Gratis verzending *
Afmetingen31.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 145
Ronald Boonacker - Art Box /Toscana I, Italië / Limited Edition kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Art Box /Toscana I, Italië / Limited Edition
Afmetingen16 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 75
Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT
Afmetingen34 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Ronald Boonacker - Landschap du Soleil VII (INGELIJST) Cerificaat van Echtheid kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Landschap du Soleil VII (INGELIJST) Cerificaat van Echtheid
Afmetingen38 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Joan Gardy Artigas - Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenets METHAMORPHOSE uit 1985
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Anke Peddemors - WC zw 06 kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands WC zw 06
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Kleurenzeefdruk ABSTRAKT II Handgesigneerd
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Kees Spermon - Conversation Piece Grey kopen? Bied vanaf 10!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Conversation Piece Grey
TechniekLitho
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 150!
John Martineau (1948-1995) Amerikaans “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Afmetingen65.5 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Antoni Tapies - "Homage to Joan Miro" 1993 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 80!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans "Eerbetoon aan Joan Miro" 1993
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 80
Peter de Ru - Introvert Portret kopen? Bied vanaf 25!
Peter de Ru (1946) Nederlands Introvert Portret
Afmetingen47 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Piet Warffemius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen58 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Gena - Abstract Flying kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Abstract Flying
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, "Beach ".
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam kopen? Bied vanaf 95!
Elva Polyakova (1970) Pools Voorjaar in Amsterdam
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Elva Polyakova - Amstel in Amsterdam kopen? Bied vanaf 95!
Elva Polyakova (1970) Pools Amstel in Amsterdam
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Gena - Harmony Would kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Harmony Would
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Infinity
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het symbool van de onschuld .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 380!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het dier .
Afmetingen61 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 380
Jan Mankes - Originele Heliogravure Waterschap 1923 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Waterschap 1923
TechniekGravure
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DAGJE UIT EN....... --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen51 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 59
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 110!
Afmetingen50 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BASEBALL
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 75
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk WASVROUW
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 75
Peter Heij - Clematis (1) -gemengde techniek kopen? Bied vanaf 65!
Peter Heij (1960) Nederlands Clematis (1) -gemengde techniek
Afmetingen15 x 15.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jacques Mels - Landschap. Bos in de sneeuw. kopen? Bied vanaf 69!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Landschap. Bos in de sneeuw.
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Jits Bakker - Schepen in de haven kopen? Bied vanaf 59!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Schepen in de haven
TechniekLitho
Afmetingen30 x 56 cm (h x b)
€ 59
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi kopen? Bied vanaf 22!
Gemma M.C. Wingen (1947) Nederlands Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 22
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Marcel van Hoef - Landschap met stenen kopen? Bied vanaf 400!
Marcel van Hoef (1967) Nederlands Landschap met stenen
TechniekTempera
Afmetingen70 x 156 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Henk Kuijpers - Mandraki kopen? Bied vanaf 150!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Mandraki
Afmetingen160 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Ron van der Werf - RW 319 kopen? Bied vanaf 200!
Ron van der Werf (1958) Nederlands RW 319
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ron van der Werf - RW 326 kopen? Bied vanaf 200!
Ron van der Werf (1958) Nederlands RW 326
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ron van der Werf - Terra I kopen? Bied vanaf 75!
Ron van der Werf (1958) Nederlands Terra I
Afmetingen73 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 45!
Hans van den Berg (1961) Nederlands Toulon
Afmetingen102 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Marianne Naerebout - African Mask kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands African Mask
Afmetingen114 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40