3. items
  5. Aftersale
Albert Arens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Aftersale

Albert Arens (1881-1958) Nederlands Zonder titel
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Lucebert - Vox. Prent 190. kopen? Bied vanaf 99!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vox. Prent 190.
TechniekEts
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 390!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho’s I II III
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Jopie Huisman - Kleurengiclee ROODBAAIEN HEMD op ZWARTE DEUR kopen? Bied vanaf 110!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands Kleurengiclee ROODBAAIEN HEMD op ZWARTE DEUR
TechniekGiclée
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 110
Leo Vierhout - Garijp kopen? Bied vanaf 25!
Leo Vierhout (1922) Nederlands Garijp
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Diederik van Leeuwen - Bomenrij kopen? Bied vanaf 20!
Diederik van Leeuwen (1953) Nederlands Bomenrij
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Henri Willem van Meines - Boschweg naar Cordemois kopen? Bied vanaf 175!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Boschweg naar Cordemois
Afmetingen128 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jos Bamps - GT / ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 55x55cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jos Bamps (1953) Nederlands GT / ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 55x55cm / KADER / SIG
TechniekOffset
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen69 x 48 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen58 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Antonio Segui - "Vêtements" - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns "Vêtements" - kleurenzeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 59!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
TechniekOffset
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
€ 59
Michael Winkel - Prisonier kopen? Bied vanaf 50!
Michael Winkel (1956-2012) Nederlands Prisonier
TechniekLitho
Afmetingen79 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henri Matisse - 9 ganzseitige Lithographie weibliche Akte „Derrière le Miroir“ 46-47 komplett! kopen? Bied vanaf 125!
Henri Matisse (1869-1954) Frans 9 paginagrote litho vrouwelijk naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
TechniekLitho
Afmetingen38 x 1 cm (h x b)
€ 125
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Luis Penin - Gala de sillas de ruedas kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de sillas de ruedas
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Cals (1949) Nederlands Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jacques Tange - Kunstweek 2007 Eierdopjes en lepeltjes kopen? Bied vanaf 35!
Jacques Tange (1960) Nederlands Kunstweek 2007 Eierdopjes en lepeltjes
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen12.5 x 6.5 cm (h x b)
€ 35
Casper Faassen - Kunstweek 2008 Eierdopjes kopen? Bied vanaf 25!
Casper Faassen (1975) Nederlands Kunstweek 2008 Eierdopjes
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen6 x 6.5 cm (h x b)
€ 25
Jan de Bruin - Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Martin Linnartz - Schilderij Valkenburg kopen? Bied vanaf 80!
Martin Linnartz (1929) Nederlands Schilderij Valkenburg
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen82 x 86 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 80
Patty Harpenau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Chris Roodvoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Chris Roodvoets (1941) Nederlands zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Greet Lyklema - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Greet Lyklema (1943) Nederlands Zonder titel
Afmetingen49 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Mohammed Quraish - Flying IV kopen? Bied vanaf 55!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Flying IV
Afmetingen33 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Martin Linnartz - Schilderij Valkenburg 2 kopen? Bied vanaf 80!
Martin Linnartz (1929) Nederlands Schilderij Valkenburg 2
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen82 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Sjaak Korsten (1957) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 40!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
John Lie a Fo - Bateau ........ kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen122 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Martin Linnartz - Schilderij Brunssum kopen? Bied vanaf 100!
Martin Linnartz (1929) Nederlands Schilderij Brunssum
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen88 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Guido de Waart - Ets - Cross goes by kopen? Bied vanaf 40!
Guido de Waart (1931) Nederlands Ets - Cross goes by
TechniekEts
Afmetingen63 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Brecht - Zeefdruk uit 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Brecht (1953-2010) Nederlands Zeefdruk uit 1993
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Broeder Max - Portret I kopen? Bied vanaf 150!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Portret I
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster kopen? Bied vanaf 80!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk, Vrede van Münster
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!
Marja Hooft (1946) Nederlands 4 vaasjes 'Boom"
Afmetingen13.5 x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Hendrikus van Langen - vrouw bij vuur kopen? Bied vanaf 125!
Hendrikus van Langen (1874-1964) Nederlands vrouw bij vuur
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Broeder Max - Portret II kopen? Bied vanaf 150!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Portret II
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Astrid Engels - e/a XIII / XXV kopen? Bied vanaf 150!
Astrid Engels (1941) Nederlands e/a XIII / XXV
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Betty Jansma-Ijzerman - Bloemen kopen? Bied vanaf 80!
Betty Jansma-Ijzerman (1942) Nederlands Bloemen
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 80
L'Epee - Tafelklok kopen? Bied vanaf 275!
L'Epee (1839) Frans Zwitsers Tafelklok
Afmetingen16 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 275
Swier Broekema - Sara kopen? Bied vanaf 100!
Swier Broekema (1957) Nederlands Sara
Afmetingen90 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Russel-Tiglia - Madonna kopen? Bied vanaf 75!
Russel-Tiglia (1929-1966) Nederlands Madonna
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 17 x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Broeder Max - Monnik kopen? Bied vanaf 850!
Broeder Max (1903-1973) Belgisch Monnik
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850