Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. - Verkocht

Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!
Prenten voor 1900

Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!Frans Hens - STATION DU PAYS DE WAES. kopen? Bied vanaf 50!
  • Frans Hens (1856-1928)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Drager Geschept Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie ets tweede staat ondertekend in potlood. (wel wat vervaagd)
van Gelder & Zonen papier en voorzien van een droogstempel. zie foto.
papier is buiten de afbeelding verkleurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Binnen Nederland € 6,80
Naar België € 9,30
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Frans Hens (1856-1928)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  etsje
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
25 cm
16 cm