Karel de Bazel - Persglazen tienkantige schaal
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | < 1800 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 11.5 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23.5 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Dit deel (Worms) is en onderdeel van een blad van drie prenten waaronder Heidelberg en Speyer . De prent is ergens in de jaren 50 ingelijst en heeft hier en daar kleine krasjes. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Ekeren, België |
Starttijd | 2-7-2023 om 17:03 |
Eindtijd | 11-7-2023 om 21:16 |