Frans Masereel - Frans Masereel, uit La Ville (1928)

Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!
Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!
  • Frans Masereel (1889-1972)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Frans Masereel, originele houtsnede uit La Ville, die Stadt uit 1928. Het werk is in uitstekende staat. Het papier is aan de randen iets vergeeld van ouderdom. Gedrukt van het originele blok! Maat prent: 16,2 x 11,4 cm. Maat blad: 23,5 x 18,4 cm. Authenticiteit is gegarandeerd. Ik stuur bij voorkeur aangetekend.Ophalen kan ook.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijswijk, Nederland