Frans Masereel, uit La Ville (1928)

Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!
Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Frans Masereel, originele houtsnede uit La Ville, die Stadt uit 1928. Het werk is in uitstekende staat. Het papier is aan de randen iets vergeeld van ouderdom. Gedrukt van het originele blok! Maat prent: 16,2 x 11,4 cm. Maat blad: 23,5 x 18,4 cm. Authenticiteit is gegarandeerd. Ik stuur bij voorkeur aangetekend.Ophalen kan ook.

Frans Masereel (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
Starttijd:17-01-2017 om 20:43
Eindtijd:29-01-2017 om 20:43
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieRIJSWIJK, Nederland