Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen - Verkocht

Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Van Roosmaelen (1943-2013)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

moderne pasteltekening op papier -1943-2013in The year of the comet
model Claire
Frans van Roosmaelen  Eeklo, 1943 - Antwerpen 2013 - compositie, gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 1983 Van Roosmaelen, pasteltekening op papier, 65x50 cm
zie en beoordeel u zelf
zonder lijst
Werk is in puntgave conditie.

word in een koket verzonden

Binnen Nederland € 8,85

Frans Van Roosmaelen (1943-2013)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  fremiet
0 verkochte items
50 cm
65 cm

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd6-7-2018 om 20:38
Eindtijd20-7-2018 om 21:08
Biedingen (9)