Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen - Verkocht

Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!
Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen  kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Van Roosmaelen (1943-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

moderne pasteltekening op papier -1943-2013in The year of the comet
model Claire
Frans van Roosmaelen  Eeklo, 1943 - Antwerpen 2013 - compositie, gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 1983 Van Roosmaelen, pasteltekening op papier, 65x50 cm
zie en beoordeel u zelf
zonder lijst
Werk is in puntgave conditie.

word in een koket verzonden

Frans Van Roosmaelen (1943-2013)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  fremiet
FA. (14)

175 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:06-07-2018 om 20:38
Eindtijd:20-07-2018 om 21:08
Biedingen (9)
Frederck
20 jul. / 12:04
€ 40
rob3
20 jul. / 12:04
€ 35
Frederck
20 jul. / 12:03
€ 30
rob3
20 jul. / 12:03
€ 25
Frederck
20 jul. / 12:03
€ 20
rob3
20 jul. / 12:03
€ 15
Frederck
07 jul. / 12:11
€ 3
Freek51
07 jul. / 12:11
€ 2
Frederck
07 jul. / 00:33
€ 1