Franz Bodner - Grown up - Verkocht

Franz Bodner - Grown up kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Franz Bodner - Grown up kopen? Bied vanaf 50!Franz Bodner - Grown up kopen? Bied vanaf 50!Franz Bodner - Grown up kopen? Bied vanaf 50!
  • Franz Bodner (1966)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/75
Leuke en kleurrijke zeefdruk van deze bekende kunstenaar. Wordt geleverd incl. passe partout,
afm 33 x 33 cm. Kleine gelimiteerde oplage en uiteraard handgesigneerd (rechtsonder).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Numansdorp, Nederland
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,75

Franz Bodner (1966)

Oostenrijks Oostenrijks

Geplaatst door  Kunstmakelaar
Lid sinds 2021
33 verkochte items
23 cm
23 cm

ObjectlocatieNumansdorp,  Nederland
Starttijd26-3-2021 om 21:39
Eindtijd6-4-2021 om 22:04