Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 - Verkocht

Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!Fritz Hundertwasser - De weg. Naar het schilderij uit 1955 kopen? Bied vanaf 1!
  • Fritz Hundertwasser (1928-2000)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Met oa metaaldruk.
Ingelijst 83 x 83 cm.
Naar het beroemde schilderij uit 1955 van Hundertwasser.
Ingelijst zonder glas.
Zie foto's voor juiste indruk!
Ingelijst achter passe partout, signering achter passe partout?