Zeefdruk in 10 kleuren. Uit de serie RR 8401-8600 Totale oplage 10000 Exemplaren. Gedateerd 26-03-1969. Op zwaar Velin papier. Gesigneerd Rechts onder Genummerd Links onder hier nummer 8425, Referentie Koschatzky Het complete grafische werk. Publicatie Dorothea Leonhart München. Ingelijst achter glas en in zeer goede staat. Bij verzending buiten Nederland wordt het glas uit de lijst genomen.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kranenburg, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 22,50
€ 22,50
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00