GASTON KLEIN - GEMENGDE TECHNIEK uit - 1985 - GESIGNEERD. - Verkocht

GASTON KLEIN - GEMENGDE TECHNIEK uit - 1985 - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Gaston Klein (1952)
TypeTekening / Aquarel

Gaston Klein.

Mooi  en verfijnd werk van Gaston Klein, uitgevoerd in gemengde techniek van aquarel en lithografie uit 1985.

maat: ca. 20x30cm

Staat: onberispelijk

Afhaal Locatie: Utrecht

Verzending binnen NL:  20,- (aangetekend en robuust verpakt)

Gaston Klein (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:13-07-2014 om 11:33
Eindtijd:27-07-2014 om 11:33
Biedingen (3)
sandt034
27 jul. / 11:20
€ 5
2763
26 jul. / 09:38
€ 3
remco123
17 jul. / 15:40
€ 1