Gaston Klein - GASTON KLEIN - GEMENGDE TECHNIEK uit - 1985 - GESIGNEERD. - Verkocht

GASTON KLEIN - GEMENGDE TECHNIEK uit - 1985 - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

  • Gaston Klein (1952)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Gaston Klein.

Mooi  en verfijnd werk van Gaston Klein, uitgevoerd in gemengde techniek van aquarel en lithografie uit 1985.

maat: ca. 20x30cm

Staat: onberispelijk

Afhaal Locatie: Utrecht

Verzending binnen NL:  20,- (aangetekend en robuust verpakt)

Gaston Klein (1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  doncampo
16 verkochte items