Met de hand gekleurde ets met preegdruk van Gea Karhof. Met potlood gesigneerd, gedateerd, genummerd en van titel voorzien. In zilverkleurige lijst met zeer lichte gebruikssporen. De ets zelf is in uitmuntende staat. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar.
De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht. Verzending met reguliere post is niet mogelijk.
Gea Karhof (1945) is een grafisch kunstenaar die met behulp van de oude techniek van etsen een wereld visualiseert waarin op één prent vele culturen samengaan. Zo grijpt ze terug naar symbolen van oude culturen, die ze op haar vele reizen heeft bezocht en combineert deze met twintigste-eeuwse iconen als Donald Duck en Marilyn Monroe. Het resultaat is een veelal caleidoscopische ets waarin banden worden gelegd tussen verleden, heden en toekomst.
Alle prenten worden in een beperkte oplage gedrukt en met de hand ingekleurd. De eerste impressie van haar prenten is een sterke compositie die de aandacht trekt. Bij nadere beschouwing komt men echter terecht in een wereld van details en onmogelijkheden.
Zeer Goed
koeriersdienst